Streetwear, Top Gun i szwajcarska moda. W kampanii Juliana Zigerli wystąpił też mega seksowny Paweł Bednarek

Paweł Bednarek w wiosenno-letniej kampanii Julian Zigerli
Paweł Bednarek w wiosenno-letniej kampanii Julian Zigerli fot. Amanda Camenisch
To jeden z najgorętszych polskich modeli, którzy zrobili karierę na świecie. Paweł Bednarek jest zawadiacki, tajemniczy i cholernie seksowny. Julian Zigerli to z kolei jeden z najciekawszy młodych projektantów świata.

W wiosenno-letniej kolekcji 2013 połączył futuryzm, streetwear, fantastykę i... mundur pilota. Hitem są m.in. fenomenalne wielokolorowe printy oraz materiały, które wygladają jakby stworozno je w nowoczesnych laboratoriach udoskonalających skafandry kosmiczne.
Jedną z inspiracji był podobno film "Top Gun" (1986r.) z młodziutkim i niezbyt jeszcze znanym Tomem Cruisem w roli początkującego pilota.


O kolekcji czytajcie więcej: Słyszeliście kiedyś o modzie szwajcarskiej? Julian Zigerli z Zurychu jest fantastyczny!


Kolekcji pt. "My Daddy Was A Military Pilot" towarzyszy film mody, który można było niedawno zobaczyć również w Centre Pompidou, podczas prestiżowego przegladu – A Shaded View on Fashion Film Festival organizowanego przez kultową blogerkę i dziennikarkę Diane Pernet.

Czytaj również: Diane Pertet A Shaded View On Fashion Film


Postacią bez, której nie byłoby kolekcji jest przede wszystkim ojciec projektanta – pilot wojskowy.
Zarówno bajkowy, oniryczny film jak i fantastyczna kolekcja to swego rodzaju hołd złożony ojcu. Wszystkim tatom życzymy takiego prezentu!www.julianzigerli.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...