Małgorzata Kożuchowska w kampanii Aryton. Polskie marki przestają kojarzyć się z obciachem

Małgorzata Kożuchowska - backstage sesji Aryton
Małgorzata Kożuchowska - backstage sesji Aryton materiały prasowe
Kiedyś większość polskich firmy mody kojarzyło się z post PRLem. Szare jesionki, niezgrabne spódnice, korale we wzór marmurkowy… Dziś sytuacja wygląda już inaczej. Marki zatrudniają profesjonalistów. To się opłaca!

Polscy projektanci pracujący dla sieciówek trafnie interpretują najnowsze trendy. Firmy zatrudniają profesjonalistów, którzy dbają o wizerunek brandu. Ambasadorką marki Aryton została jedna z najbardziej stylowych aktorek w Polsce – Małgorzata Kożuchowska.
Gdybyśmy wybierali najlepiej ubrane krajowe aktorki, Kożuchowska z pewnością byłaby z w pierwszej trójce.

Czytaj również: Krzysztof Stróżyna ma już w Polsce dwa butiki. Krajowa moda przestaje być męcząca, a konsumpcja jest na wyższym poziomie


Lista profesjonalistów pracujących dla marki Aryton, na tym się jednak nie kończy. Stylizacje do sesji przygotowała Marta Kalinowska – współpracuje z marką Aryton jako konsultantka ds. kolekcji i wizerunku. Kalinowska – była Szefowa Działu Mody Elle, dziś związana jest również z warszawską Katedrą Mody.
Zdjęcia wykonał jeden z najbardziej cenionych fotografów mody w Polsce -
Mateusz Stankiewicz.

Małgorzata Kożuchowska nosi w sesji zgrabne małe czarne, lekko wcięte w talii i minimalistyczne płaszcze. Oba wzory to nieśmiertelne klasyki, które od lat sa absolutnym modowym must have.

Czytaj również: Magdalena Frąckowiak pojawi się w kalendarzu Yes. Marka Yes to nie tylko biżuteria, ale także topmodelki
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...